Informácie o pracovnom mieste

Do našej materskej školy hľadáme pomocnú silu do kuchyne.

Náplň práce: Vydávanie jedál, príprava desiaty a olovrantu, udržiavanie čistoty v kuchyni/výdajni a v priľahlých priestoroch, umývanie riadu.

Nástup: možný od 19. augusta 2024. Práca je na dobu určitú počas zástupu za materskú dovolenku.

Počet detí: do 40

Pracovná doba: 6 hod. denne

Rozsah úväzku: 80%

Plat:  680 €

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie

  • minimálne základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • osobnostné a morálne predpoklady, bezúhonnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • odborná spôsobilosť pre vykonávanie epidemiologicky závažných činností (hygienické minimum) schopnosť pracovať v kolektíve
  • čestnosť, svedomitosť
  • samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť

Jazykové znalosti: znalosť cudzieho jazyka nie je nutná

Práca s PC: nie je nutná

Potrebné dokumenty:

  • žiadosť o prijatie do zamestnania
  • profesijný životopis
  • kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
  • kópia zdravotného preukazu
  • kópia dokladu o odbornej spôsobilosti pre vykonávanie epidemiologicky závažných činností (hygienické minimum) alebo výučný list v odbore kuchár-čašník

Kontaktné údaje:

emailová adresa zadubniems@gmail.com
Mobilné číslo: 0911 120 042
Budeme Vás kontaktovať.

Miesto práce:
Materská škola, Ku škôlke 196/11  010 03 Žilina
Tešíme sa na spoluprácu